LV EN RU
Par Mums Produkcija Pakalpojumi Galerija Kontakti

Mūsu produkcija

SIA Baltijas Logi pamatnodarbošanās ir plastmasas logu, durvju, balkonu bloku, starpsienu un citu konstrukciju izgatavošana, kā arī pilns ar to saistīto pakalpojumu klāsts. Zemāk atradīsiet īsu logu uzbūves aprakstu, kā arī vairākus iespējamo konstrukciju paraugus, kas gan sniegs priekšstatu par mūsu iespējām, gan palīdzēs Jums izklāstīt savas vēlmes kad būs pienācis laiks pasūtīt jaunus logus:

JAUNUMS

Piedāvājam REHAU jauno GENEO® profilu sistēmu

Aizmirstiet visu, ko Jūs zinājāt par profilu sistēmām!

Ar stiklašķiedru stiprināts seškameru profils ar trījiem blīvējuma līmeņiem - tie ir patiesi nākotnes logi jau šodien!

LOGU UZBŪVE

Logs

PVH profili. Protams, plastmasas logu pamatā ir PVH, jeb polivinilhlorīda (bieži rakstīts kā PVC) profili. Tos mēs saņemam no vācu firmas REHAU, kura ar to ražošanu nodarbojas jau vairāk kā 40 gadus, tādejādi nodrošinot augstu, visstingrākajām ES prasībām atbilstošu izejmateriālu kvalitāti.

Profili pieejami vairākos veidos, kas atšķiras ar izmēru (platumu) un siltumcaurlaidību, kā arī plašā krāsu gammā, sākot ar klasiski baltu profilu, dažādām standarta koku imitācijām un beidzot ar nestandarta krāsām, kas pieejamas ar specpasūtījumu.

LogsArmatūra. Apzīmējums "plastmasas logi" iespējams rada maldīgu uzskatu ka šie logi tiek ražoti tikai no plastmasas profiliem un tādejādi ir tikai vidēji noturīgi.

Praktiski no plastmasas profila ir izveidota tikai to āriene, bet pamatu veido noturīga metāla karkass, jeb armatūra. Tā atrodas gan rāmī, gan vērtnēs nodrošinot paaugstinātu izturību un ilgu mūžu.

Logs

Blīvgumijas. Profilu īpašā, kamerās sadalītā uzbūve nodrošina augstu siltumizolāciju, bet lai to nodrošinātu arī starp logu kustīgajām daļām gan rāmī, gan vērtnēs iestrādātas blīvgumijas, kas aizvērtā stāvoklī blīvi noslēdz jebkādas spraugas.

Logs

Furnitūra. Logiem ar vērtnēm nepieciešams mehānismu kopums, kas atbild par loga vēršanās režīmiem - mēs izmantojam mūsu partnera VBH piedāvāto Austriešu firmas MACO un vācu firmas ROTO furnitūru, kas nodrošina augstu mehānismu kvalitāti un ilgu mūžu.

Kā redzams shēmā pat nelielam standarta logam furnitūras mehānisms nodrošina vismaz piecus noslēgšanas punktus, tādejādi blīvi piespiežot vērtni rāmim. Furnitūra ne tikai nodrošina blīvu loga aizvēršanu, bet arī vairākus vēršanas režīmus - klasisko atvēršanu, atgāšanu un ziemas vēdināšanu.

Logs

Stikla paketes. Svarīga plastmasas logu priekšrocība salīdzinājumā ar klasiskajiem koka logiem ir stikla pakešu izmantošana - tās nodrošina paaugstinātu siltumizolāciju reizē ietaupot vietu (stikla paketes platums ir 24mm, bet visa loga rāmja aptuveni 70mm).

Mēs izmantojam kvalitatīvas stikla paketes. Sākotnēji izmantojam īpaši siltumtaupošo selektīvo stiklu, bet atbilstoši klienta vēlmēm iespējams izmantot arī matētu, bronzētu vai dažādu veidu dekoratīvos stiklus.

Logs

Plastmasas logs. Kā redzam tas ir moderns un pietiekami sarežģīts izstrādājums, ilgstošas attīstības galarezultāts, priekšmets, kas spēj rotāt māju vai dzīvokli, nodrošināt to ar siltumu, vai pasargāt no svelmes.

SIA Baltijas Logi ražotie plastmasas logi ir ilggadējs ieguldījums, kas Jums nesīs augļus komfortā un labsajūtā katru dienu. Zemāk varat iepazīties ar pieejamo konstrukciju paraugiem:

STANDARTA KONSTRUKCIJAS

Logs

Klasisks neverams logs, jeb vitrīna. Izgatavots mūsu ražotnē no REHAU PVH profiliem. Tāpat kā visi citi mūsu ražotie (un zemāk kā piemēri minētie) logi kvalitatīvs un ilgi kalpojošs, pieejams plašā krāsu gammā ar kvalitatīvām stikla paketēm.

Ar statni dalīts neverams logs. Attiecīgi divas stikla paketes. Dalījums var būt gan horizontāls, gan vertikāls un atšķirties pēc izmēra.

Taču neaizmirstiet, ka mūsu ražotie logi ievērojami labāk par vecā parauga koka logiem pasargās gan no skaņas, gan aukstuma, attiecīgi ļoti vēlams ikvienā istabā uzstādīt vismaz vienu logu ar vērtni, lai dotu ventilācijas iespējas.

Logs

Dalīts logs ar vienu vērtni. Protams, iespējami logi arī tikai ar vērtni, dalījums vairumā gadījumu nepieciešams estētisku, vai tehnisku iemeslu dēļ (vēlamais vērtnes platums ir līdz 700mm, minimālais 450mm, maksimālais atbilstoši tehnoloģijai aptuveni metrs, bet atbilstoši klienta vēlmēm iespējamas arī lielākas vērtnes).

Logs

Štulpa, jeb pilnībā atveramais logs. Viena no vērtnēm kalpo kā galvenā - tai ir pieejami visi atvēršanās režīmi: Vēršanās, Atgāšana un Ziemas Ventilācija. Blakus esošo vērtni vajadzības gadījumā iespējams atvērt, tādejādi izmantojot visu loga laukumu.

Logs

Trīsdaļīgs logs ar vērtni. Tāpat kā visos citos variantos šī loga daļu proporcijas, kā arī vērtņu atrašanās vietu ir iespējams mainīt.

Logs

Trīsdaļīgs logs ar divām vērtnēm. Praktiski vērtņu skaits nav ierobežots. Ja loga platums atļauj iespējams izveidot logus kaut ar 3, vai pat 4 vai 5 vērtnēm (jāņem vērā ka šāds logs būtu ļoti smags, kā arī savu gabarītu dēļ varētu būt grūtības ar tā piegādi montāžas vietā).

Logs

Divdaļīgs logs ar vērtni ar noteiktu vērtnes platumu. Kā jau minēts vērtnes platumu var brīvi noteikt atbilstoši vajadzībām, vai estētiskām prasībām. Tikai jāatceras, ka mazākais vērtnes izmērs ir aptuveni 450mm, bet vitrīnas - aptuveni 300mm.

Logs

Divdaļīgs logs ar virsgaismu. Ar plastmasas logiem iespējams imitēt (un pārspēt) praktiski jebkādas formas jau esošos logus, to skaitā logus ar virsgaismām.

Logs

Trīsdaļīgs logs ar virsgaismu un divām vērtnēm.

Logs

Neliels garāžas vai pagraba logs. Arī garāžā vai pagrabā iespējams uzstādīt plastmasas logus, nodrošinot labāku siltuma un skaņas izolāciju. Praktiskais minimālais neverama loga izmērs ir aptuveni 400x400mm.

Logs

Neliels atgāžams garāžas vai pagraba logs. Praktiskais minimālais atgāžama loga izmērs ir aptuveni 450x450mm.

BALKONU BLOKI

Balkona bloks

Balkona bloks ar pildiņu. Standarta balkona bloks izpaužas kā logs un "durvis", kas novietoti blakus viens otram un savienoti ar īpašu savienojuma profilu. Vārds "durvis" likts pēdiņās, jo balkona bloka gadījumā tas tehniski ir tāds pats logs, kā pārējie, tikai augstāks. Šīs pieejas priekšrocības ir zemāka cena, kā arī visi logu sistēmas plusi – vairāki vēdināšanas režīmi un šaurāks rāmis.

Neskatoties uz to balkona durvis iespējams maksimāli pietuvināt reālām durvīm uzstādot alumīnija slieksni un/vai atslēgu un rokturus abās pusēs.

Balkona bloks

Balkona bloks bez pildiņa. Iepriekšējā piemērā balkona "durvis" aprīkotas ar tā saukto pildiņu, jeb necaurspīdīgu pildījumu, taču pilnībā iespējams izmantot pilna izmēra stikla paketi, tādejādi nodrošinot estētiski pievilcīgāku izskatu un lielāku gaismas devu Jūsu mājoklim.

Kā arī, protams, iespējams izveidot atsevišķas balkona "durvis", kas nav savienotas ar logu, vai arī savienot vienas balkona durvis ar vairākiem logiem.

DURVIS

Durvis

Plastmasas durvis ar vidējo profilu. Standarta plastmasas durvis nekādā ziņā neatpaliek no standarta dubultajām durvīm, bet papildus tam sniedz plastmasas konstrukcijām raksturīgo lielisko siltuma un skaņas izolāciju reizē ietaupot vietu.

Plastmasas durvīm jau sākotnēji ir lielāks plastmasas profilu (un armatūras) izmērs, pēc tā tās var iedalīt divos tipos: durvis ar vidējo profilu un durvis ar pilna izmēra profilu. Durvis ar vidējo profilu labāk izmantot iekštelpās, piemēram, kā daļu no starpsienas, vai nelielāka izmēra ailēs.

Arī plastmasas durvīm iespējamas virsgaismas un/vai sānos pievienoti bloki (tāpat kā balkoniem, vai pilna augstuma).

Durvis

Plastmasas durvis ar pilna izmēra profilu. Šādas durvis droši var izmantot kā ārdurvis, tajās lielākoties tiek izmantota 5-punktu atslēga, kas aizslēgšanas brīdī piespiež durvis ne tikai pie roktura, bet arī četros citos punktos, tādejādi nodrošinot labāku siltumizolāciju un drošību. Ja tas nav nepieciešams pieejama arī (ekonomiskākā) klasiskā vienpunkta atslēga.

Durvis

Divviru plastmasas durvis ar štulpu. Tāpat kā logus arī durvis iespējams aprīkot ar stulpa mehānismu vajadzības gadījumā dodot iespēju pilnībā izmantot platu durvju aili (līdz aptuveni 2 metriem).

Papildus tam plastmasas durvis pēc dizaina un krāsas perfekti piestāvēs Jūsu logiem vai citām konstrukcijām, kā arī tām ir pieejami vairāki eleganti aksesuāri, tādi kā aizvērēji vai dekoratīvie rokturi (kā redzams šajā paraugā).

NESTANDARTA KONSTRUKCIJAS

Svarīgi ņemt vērā, ka īpašo konstrukciju izveide patērēs gan vairāk laika, gan resursu. To izstrāde un ražošana ir laikietilpīgs process, patiesa mūsu speciālistu zināšanu un pieredzes pārbaude.

Logs

Slīpie logi. No plastmasas iespējams izgatavot praktiski jebkādas uzbūves logus ar slīpām malām, tostarp arī trijstūrus. Ierobežojumi, tāpat kā cietiem logiem, pastāv izmēros, kā arī stūru asumā.

Slīpie logi ir īpašs gadījums, tādēļ vislabāk iespējas noskaidrot vēršoties pie mūsu darbiniekiem.

Logs

Slīpie logi ar vērtni. Ar slīpām daļām iespējams izveidot arī veramos logus, no parastajiem veramajiem logiem tie atšķiras ar to, ka vairumā gadījumu nav pieejami atgāšanas un ziemas ventilācijas režīmi.

Logs

Divdaļīgs logs ar slīpumu. Slīpas var būt arī tikai logu daļas, galvenais ierobežojums šajā gadījumā ir slīpās daļas izmērs - tas nevar būt pārāk mazs.

Logi ar slīpumu var balstīties uz praktiski ikvienu no standarta logu paveidiem - ar dalījumiem, virsgaismām, utt.

Logs

Divdaļīgs logs ar arkas virsgaismu. Plastmasas profilu, kas veido loga ārējo čaulu ar īpašu apstrādi iespējams izliekt arkas formās, attiecīgi veidojot logus ar arkām. Galvenais ierobežojums šajā gadījumā ir iedomātā arku veidojošā apļa rādiuss, vēlams lai tas būtu ne mazāks par 500mm.

Logi ar arku ir īpašs gadījums, pat vairāk nekā slīpie logi, tādēļ vislabāk iespējas noskaidrot vēršoties pie mūsu darbiniekiem.

Logs

Trīsdaļīgs logs ar arkas virsgaismu. Arī logi ar arku var balstīties uz praktiski ikvienu no standarta logu paveidiem - ar dalījumiem, virsgaismām, utt.

©2021 SIA Baltijas Logi - Rīga, Granīta iela 13, LV-1057. Tālr.: 29505690 info@baltijaslogi.lv